
Дитячі фігурки конструктор лего Among Us набір сет з 8 шт Амонг Ас персонажі герої Черный, Молния, Одна, Прямоугольная, 1200.0,
1 020 ₴
- В наявності
- Код: K 972СЧ
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча каркасна сумочка через плече стиль Зара, сумка для дівчат
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху; Добре тримає форму навіть порожня; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Логотип – металева бляшка; Якісна металева фурнітура; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴









