
Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний люкс Calvin Klein, чоловіче портмоне натуральна шкіра Кельвін Кляйн
1 623,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 1359М
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний люкс Calvin Klein, чоловіче портмоне натуральна шкіра Кельвін Кляйн
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Висота: 20 см;
Ширина: 11 см;
Товщина: 3 см;
Оплата та доставка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 623,75 ₴







