Представляємо вам багатофункційне сталеве миття для кухні, ідеальне рішення для кухонного простору. Розумна мийка виготовлена з неіржавкої сталі, що має міцність і стійкість до пошкоджень і корозії. Антибактеріальне нанопокриття та врізна конструкція забезпечують легкість у догляді за мийкою. Вона легко чиститься й не вбирає запахи, що робить її ідеальною для використання в кухні. Мийка має стильний і елегантний дизайн, який дає змогу розширити простір і зробити його більш вишуканим і стриманим.
Мийка обладнана функцією «водоспад» з двома різними потоками води — великим і маленьким, які можна перемикати за допомогою клавіш і настроювати, з огляду на завдання. Зручний змішувач висувається до 60 см і повертається на 360 градусів, що неабияк полегшує процес миття. Сумісна з газовими водонагрівачами. Ковзазна конструкція з двома напрямними дає змогу модифікувати вбудовану мийку під Ваші потреби, як-от полоскання й замочування посуду, миття й різання овочів і фруктів та інші.
До того ж раковина має вбудований кран із фільтром для питної води, ринзер для склянок і дозатор для мила, які функціональні. Під час розміщення системи зливу з правого боку, Ви можете додатково встановити подрібнювач харчових відходів. Раковина для кухні велика — це зручність використання та привабливий стильний вигляд.
Характеристики:
- Тип встановлення мийки: врізна;
- Врізний розмір для стільниці: 720х430 мм;
- Довжина мийки: 750 мм
- Ширина мийки: 460 мм
- Товщина стінки: 3 мм
- Матеріал: неіржавка сталь;
- Колір: темний графіт
У комплектації є абсолютно все, що вам може знадобитися в повсякденному житті та навіть більше:
- 1. Багатофункціональна кухонна мийка останнього покоління кольору темний графіт. Розмір внутрішнього простору 70х35х22 см
- 2. Змішувач із трьома режимами подавання води та висувною головкою на 60 см.
- 3. Кран для питної води
- 4. Ополіскувач склянок
- 5. Дозатор для рідкого мила
- 6. Консоль із двома водоспадами
- 7. Лоток для миття овочів і фруктів
- 8. Лоток для розморожування продуктів
- 9. Обробна дошка
- 10. Сифон, підводки для води та зливання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Довжина мийки | 460 мм |
| Дозатор мийного засобу | Да |
| Коландер | Да |
| Конструкція мийки | Одночашова |
| Матеріал мийки | Неіржавка сталь |
| Отвір під змішувач | Да |
| Обробна дошка | Да |
| Змішувач | Да |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина мийки | 750 мм |
- Ціна: 18 550 ₴










