
Комплект для вирощування печериць (шампіньйонів) в коробці
280 ₴
- В наличии
- Код: M 07
+380 (68) 630-67-45
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відправка Протягом 2-4 робочих днів
Коробка для вирощування печериць в домашніх умовах.
Будь ласка, уважно прочитайте опис, в якому ви знайдете відповіді на багато ваших запитань.
В набір входить:
- спеціальний компост (власного виробництва), пророщений міцелієм (від компанії Amycel, Франція)
- покривна суміш (Покривний ґрунт для печериць являє собою суміш, що складається з одного або декількох компонентів, одним з яких є торф. Він необхідний для утворення плодових тіл)
- інструкція
- коробочка


Розмір коробки 24*24*20 см.
Вага 3,5-4 кг.
Забезпечить вас грибами на строк від 2х місяців та більше.
Відправка Новою поштою, Укрпоштою. Або самовивіз за попередньою домовленністю, Дніпро, лівий берег при замовленні на суму від 1000 грн
Результат гарантовано!!!
Вам залишається тільки чекати на урожай.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 г |
| Вид грибов | Шампиньоны |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип продукции | Грибные блоки |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 250 см |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴








