Качественный мужской кожаный клатч барсетка GORCHIS с ручкой натуральная кожа
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Висота: 13 см;
Довжина: 23 см;
Товщина: 9 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи | Бычина |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Длина | 230 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 130 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Большой |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Мужской кожаный клатч барсетка Gorchis с ручкой натуральная кожа |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴











