
Кільце печатка перстень чоловіче сталеве TERRIBLE SECRET 19 з медичної нержавіючої сталі 316L з Черепом
590 ₴
- Нет в наличии
- Код: D 0531
ТИСНИ НА КНОПКУ
тут весь асортимент наших Кілець зі сталі.
Кільце печатка перстень чоловіче сталеве TERRIBLE SECRET з медичної нержавіючої сталі 316L з Черепом
Метал: нержавіюча сталь 316L (Stainless steel)
Колір: сріблястий з чорнінням
Розмір кільця: від 17 до 24 (скрольте нижче до опису - як дізнатися свій розмір)
- Можна доповнити дерев'яною подарунковою коробкою за 100 грн. Комплектується чорним оксамитовим мішечком.
- Доставка по Україні: 1-2 робочі дні.
- На всі перстні і каблучки ми надаємо Гарантію. Фіксується за номером телефону, на який було зроблено замовлення.

Відео про те, як дізнатися розмір кільця в домашніх умовах, дивіться нижче.
1. Радимо використовувати Сантиметрову стрічку, як на відео. Затянувши її, щоб не було “повітря”.
- Розділить на 3.14. Наприклад отримали результат 21.3.
- Округляйте його. Якщо 21.3, то ваш розмір 21, якщо 21.6, то ваш розмір 22.
2. Або найкращій варіант, якщо є можливість, зайти в любий ювелірний магазин і попросити продавчинь заміряти вам палець, це безкоштовно і займає 5 секунд часу.
3. Якщо вже носите перстні, або каблучки, то просто заміряти лінійкою внутрішній діаметр, це і буде розмір перстня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stainless Steel |
| Вес | 13 г |
| Высота | 30 мм |
| Материал | Медицинская сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Пол | Мужской |
| Размер кольца | 19 |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Готический |
| Тематика рисунка/формы | Люди, Абстракция |
| Толщина | 1 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет металла | Черный, Серебряный |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Серебристый |
- Цена: 590 ₴








