
Браслет чоловічий сталевий PAX ROME з нержавіючої медичної сталі з чернуванням сріблястий комплект + коробка
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
+380 (68) 630-67-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ТИСНИ НА КНОПКУ
тут весь асортимент наших Чоловічих браслетів.
Браслет чоловічий сталевий PAX ROME з нержавіючої медичної сталі з чернуванням сріблястий комплект
Матеріал: нержавіюча медична сталь
Фурнітура: метал
Діаметр кола: від 16.5 см до 18.5 см.
Унікальний набір з 3-х стильних браслетів. Матеріал - це медична сталь з чернуванням. Вставки в короні - штучні кристали. Браслети не окислюються. Можна носити як окремо, так і набором.
Стильне доповнення до наручного годинника або інших браслетів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stainless Steel |
| Вес | 100 г |
| Длина | 185 мм |
| Замок | Затяжка |
| Камни вставки | Циркон |
| Материал | Медицинская сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Пол | Мужской |
| Размер браслета (см) | 18 |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Тематика рисунка/формы | Абстракция |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жесткий, Незамкнутое кольцо |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | + коробка |
| Цвет и оттенок | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴



