ТИСНИ НА КНОПКУ
тут весь асортимент наших Чоловічих браслетів.
Браслет чоловічий з натурального каменю SKILLER чорний комплект
Матеріал: натуральний камінь і метал
Діаметр намистин: 8 мм
Колір: чорний
Діаметр кола: підходить для руки окружністю від 16,5 до 19 см.
Доставка по Україні: 1-2 робочих дні.
На всі браслети ми надаємо гарантію.
Стильна дерев'яна подарункова коробка за + 100 грн. до вартості браслетів.
- Браслет зазвичай носять з годинником або комбінують кілька браслетів з каменю, шкіри чи металу на зап’ясті.
- Універсальна щоденна прикраса гармонійно доповнює образ чоловіка у повсякденному стилі.
- Основою для намистин є подвійна, міцна гумка, яка завдяки еластичності підходить до будь - якого охоплення руки.
- Вдалий подарунок для стильного чоловіка будь-якого віку.
Як дізнатися розмір браслета?
1. Оберніть сантиметровою стрічкою щільно зап’ястя у найвужчому місці, але не стискаючи.
2. Перегляньте місце перетину кінця стрічки та цифри.
Це і є ваш розмір.
3. Якщо у вас немає сантиметра – візьміть інший підручний матеріал (стрічка, смужка паперу 1-2 см шириною).
Також оберніть навколо зап’ястя, позначте місце перетину і заміряйте довжину лінійкою.
4. Обхват зап’ястя та довжина браслета – це не одне й теж.
Якщо ви визначаєте розмір зап’ястя браслетом, то застебніть його і виміряйте внутрішній обхват сантиметром.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stainless Steel |
| Вес | 50 г |
| Длина | 180 мм |
| Камни вставки | Агат |
| Материал | Агат |
| Покрытие | Без покрытия |
| Пол | Мужской |
| Размер браслета (см) | Регулируемый |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Готический |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Напульсник |
| Толщина | 8 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид изделия | Браслет |
| Размер max | 190 мм |
| Упаковка средства | + коробка |
| Форма камня | Круг |
| Цвет и оттенок | Черный |
- Цена: 100 ₴




