
Стильний браслет для чоловіків, виготовлений з натуральної шкіри VARAN чорного кольору Limited Edition + коробка
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловічий стильний браслет з натуральної шкіри VARAN чорний
Матеріал: шкіра + екошкіра + плетіння шнура + дерево
Колір: чорний
Розмір: регулюється від 16.5 см до 20 см у обхваті руки.
Стильна дерев'яна подарункова коробка + 100 грн. до вартості браслетів.
Цей комплект браслетів складається з 4 окремих браслетів, не обов'язково носити всі разом, а вибрати 1 або кілька.
Шкіряні та мотузкові браслети затягуються на вощених шнурах, тому можуть підлаштовуватися під майже будь-який розмір руки. А дерев'яні намистини завдяки силіконовій нитці також підійде на будь-яку руку від 12 до 99 років.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stainless Steel |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 180 мм |
| Замок | Затяжка |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетений |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка кошти | + коробка |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



