Опис Електрокилимка з підігрівом Shine 021867 50х30 см, сірого
Електрокилимок з підігрівом Shine 021867 — чудовий спосіб позбутися холоду. Ефект від підігрівання буде помітний уже за кілька хвилин.
Килимок електричний багатофункційний. Його можна використовувати для прогрівання рук, обігрівання ніг, для сушіння взуття, фруктів, овочів. Крім того, за допомогою цього приладу можна гріти хатніх вихованців. А також використовувати в сараї для сільськогосподарського птаха.
Виділене тепло інфрачервоного випромінювання не перепалює повітря й не обпікає під час дотику, сприятливо впливає на кровообіг, заспокійливо діє на нервову систему, покращує клітинну активність організму.
Характеристики:
- Розміри: 50 х 30 см;
- Матеріал поверхні: килимок;
- Колір: сірий (як на 1й фотографії);
- Регулятор температури
Комплектація
- Електрокилимок
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Размеры | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Комплектация | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/ плата | Відсилання великогабаритних товарів і товарів вартістю до 200 грн. здійснюється за передоплатою в частковому або повному об'ємі. Термін доставки 2 робочих дні |
| Матеріал поверхні килимка | ковролин |
| Регулятор температури | Да |
| Тип встановлення | Підлоговий |
- Ціна: 870 ₴




