-19%

Дитячий рюкзак сумка трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
1 350 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1976
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 22 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 13 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










