
Жіноча невелика сумка, клатч стегана, невелика сумка для дівчини шкіряна модна і стильна
1 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 621Ч
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча невелика сумка, клатч стьобана, невелика сумка для дівчини шкіряна модна та стильна
Зручна та модна повсякденна жіноча невелика сумка ідеально підійде для того, щоб Ви могли звільнити кишені та скласти все в одну сумочку.
Характеристики
Матеріал: Екокожа (м'яка);
Довжина: 19 см;
Висота: 19 см;
Ширина за основою: 10 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте в каталог.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч стегана, маленька сумка для дівчини шкіряна модна і стильна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴













